رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

در صورت هماهنگی و همکاری سه محور اصلی مربیان، دستگاه های اجرایی و اولیاء شاهد رشد و ترقی روزافزون ورزشکاران در سطح شهرستان خواهیم بود


22 آبان, 1396 - 10:18 -- فرمانداری بوئین...
فرماندار بوئین زهرا

در صورت هماهنگی و همکاری سه محور اصلی مربیان، دستگاه های اجرایی و اولیاء شاهد رشد و ترقی روزافزون ورزشکاران در سطح شهرستان خواهیم بود

جلسه تجلیل از قهرمانان و مدال آوران کشوری رشته ورزشی شنا شهرستان بویین زهرا با حضور فرماندار شهرستان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا،

 علی رحمانی فرماندار شهرستان در ابتدای این جلسه ضمن قدردانی از زحمات مربیان و مسئولان ورزشی شهرستان گفتند: همگام با سایر کشور های موفق جهان در عرصه های ورزشی، استعدادهای نوجوانان ورزشکار باید در همان سنین کودکی شناسایی شده و از تمام ظرفیت های موجود برای پویایی آنها استفاده کنیم.

 

وی ادامه دادند: در صورت هماهنگی و همکاری سه محور اصلی  "مربیان، دستگاه های اجرایی و اولیاء" شاهد رشد و ترقی روزافزون ورزشکاران در سطح شهرستان خواهیم بود.

 

رییس شورای ورزش و جوانان شهرستان همچنین بر اهمیت ورزشهای قهرمان پرور و مدال آور تاکید کرده و افزود: دولت برای پیشرفت ورزش های قهرمانی برنامه ویژه ای دارد و در این راستا رشته ورزشی شنا که در آموزه های دینی ما نیز جایگاه ویژه ای دارد در اولویت کاری میباشد.

 

ایشان در ادامه خطاب به خانواده های ورزشکاران گفتند: این سطح از مشارکت خانواده های ورزشکاران در مجامع ورزشی قابل تحسین بوده و به کمک شما و همت مدیران ورزش و ورزشکاران به زودی شاهد کسب مدال های رنگارنگ قهرمانان شهرستان در سطح کشور خواهیم بود.

 

گفتنی است در انتهای این برنامه با اهدا لوح و هدایایی از آقایان امیر محمد اینانلو و علی مولایی و خانم ها محدثه حسن پور، مریم بهرامی، بیتا رحیمی، ریحانه خزائی، ساجده تاتلاری، فاطمه هدایت مهر، ریحانه محمودی و غزل صبوری که همگی جز شناگران مدال آور شهرستان بودند‌ تجلیل به عمل آمد.