رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

انقلاب اسلامی ایران، مردم آزاده جهان را از خواب غفلت بیدار کرد


22 بهمن, 1396 - 12:15 -- فرمانداری بوئین...
فرماندار بوئین زهرا

انقلاب اسلامی ایران، مردم آزاده جهان را از خواب غفلت بیدار کرد

مراسم گرامیداشت ۲۲ بهمن شامگاه روز شنبه در مسجد جامع شهرک خوزنین از توابع بخش رامند شهرستان بویین‌زهرا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا ،

در این مراسم که جمعی از مسئولین ادارات شهرستان و اهالی شهرک خوزنین حضور داشتند، فرماندار بویین‌زهرا در سخنانی خود با اشاره به نقش رهبری و جایگاه ولایت در پیروزی انقلاب اسلامی گفت: ولایت و رهبری یکی از اساسی ترین عوامل در پیروزی انقلاب اسلامی است که باید در حفاظت از آن کوشا و همواره پیرو خط ولایت باشیم تا از توطئه های دشمنان در امان بمانیم.

علی رحمانی بیداری اسلامی را از دستاوردهای دهه فجر انقلاب اسلامی ایران دانست و افزود: این انقلاب ادامه دهنده و تکمیل کننده راه انبیا و مرسلین الهی در برپایی قسط، عدل و مبارزه با استکبار است.

رحمانی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران، مردم آزاده جهان را از خواب غفلت بیدار کرد و آنها را علیه حکومت های مستبد به حرکت درآورد.

وی شرکت گسترده مردم در جشن های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را نشانه واضحی برای درس عبرت دشمنان به منزله وفاداری ملت ایران به نظام اسلامی عنوان کرد و افزود: ملت شهیدپرور ایران اسلامی همچون گذشته با حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، همه بدخواهان انقلاب و نظام اسلامی را ناکام خواهند گذاشت.

این مقام مسئول در قسمت دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به خدمات دولت در شهرک خوزنین گفت:قسمت زیادی از‌ مشکلات پیرامون آب شرب و کشاورزی در این شهرک مرتفع شده و پروژه سالن ورزشی شهرک نیز در مرحله تعیین پیمانکار میباشد.

وی همچنین گفت: تخصیص اعتباری ویژه برای ساماندهی مزار شهدای گمنام شهرک‌خوزنین در سال ۹۷ در دستور کار قرار دارد.