رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

جامعه‌ هدف اداره ورزش و جوانان، نباید فقط قشر جوان باشد


23 فروردين, 1397 - 11:34 -- فرمانداری بوئین...
فرماندار بوئین زهرا

جامعه‌ هدف اداره ورزش و جوانان، نباید فقط قشر جوان باشد

با حضور فرماندار بویین‌زهرا، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان، مسئولان نمایندگی این اداره در بخش های‌ تابعه و روسای هیات های ورزشی، جلسه بررسی تقویم فعالیت های ورزشی در سال ۱۳۹۷، برنامه ریزی مراسم تجلیل از جوانان برتر در سال ۱۳۹۶ و هماهنگی هیات های ورزشی شهرستان بویین‌زهرا با هدف توسعه بیش از پیش ورزش برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا ،

رحمانی فرماندار بویین‌زهرا سخنان خود در این جلسه را با اشاره به نامگذاری سال جدید توسط مقام‌ معظم رهبری آغاز نموده و خطاب به مسئولان و ورزشکاران‌ گفتند: مصرف کالای داخلی باید نصب‌العین همگان قرار گیرد و از مسئولان ورزشی نیز انتظار میرود مصرف کالای ایرانی را در اولویت و دستور کار برنامه های خود قرار دهند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر رعایت عدالت ورزشی در شهرستان خاطر نشان کرد: عدالت ورزشی و توزیع متناسب امکانات و تجهیزات در این حوزه، سرلوحه کار دست اندرکاران باشد.

رییس شورای عالی ورزش شهرستان در ادامه از فعالیت ۱۳ خانه ورزش روستایی در سطح شهرستان خبر داد و اظهار امیدواری کرد در سال ۱۳۹۷ شهرستان بویین‌زهرا شاهد پویایی و رونق چشمگیری در مسائل ورزشی باشد‌.

وی در بخش پایانی سخنان خود خطاب به حاضرین در جلسه گفت: جامعه‌ی هدف اداره ورزش و جوانان شهرستان تمامی اقشار در همه رده های سنی هستند و ضمن توجه ویژه به ورزش قهرمانی، نباید فعالیت ها معطوف به رده سنی خاصی شود.