رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ایجاد بستر و فضاسازی مناسب برای دانش‌آموزان، از مهمترین دغدغه‌های مجموعه دولت در شهرستان است


26 فروردين, 1397 - 09:40 -- فرمانداری بوئین...
فرماندار بوئین زهرا

ایجاد بستر و فضاسازی مناسب برای دانش‌آموزان، از مهمترین دغدغه‌های مجموعه دولت در شهرستان است

اولین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بویین‌زهرا در سال ۱۳۹۷ به ریاست فرماندار بویین‌زهرا با حضور بخشداران رامند و دشتابی، قهرمانی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان و سایر اعضا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا ،

رحمانی فرماندار و رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان بویین‌زهرا در ابتدای این جلسه ضمن تقدیر از تلاشها و اقدامات صورت گرفته توسط این مجموعه در سال گذشته، ایجاد بستر و فضاسازی مناسب برای دانش‌آموزان را از مهمترین دغدغه‌های مجموعه دولت در شهرستان بویین‌زهرا عنوان کرد.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری سلسله دیدار های مسئولین با بازنشستگان فرهنگی شهرستان در روزهای آغازین سال جدید، این اقدام‌ را ارزشمند و فرصتی برای تقدیر از سالها تلاش خالصانه فرهنگیان عزیز شهرستان توصیف نمود.‌

رحمانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نزدیکی "هفته مشاغل" خطاب به حاضرین در جلسه گفت: هفته مشاغل بهترین فرصت برای آشنایی دانش‌آموزان با مشاغل مختلف میباشد، از این رو میطلبد مسئولان امر در خصوص برگزاری بازدید ها و برنامه های مختلف اهتمام ویژه داشته باشند.

رییس شورای آموزش‌و‌پرورش شهرستان همچنین از برگزاری همایش ۲۵۰۰ نفری فرهنگیان و بازنشستگان فرهنگی شهرستان بویین‌زهرا به صورت متمرکز به مرکزیت شهر بویین‌زهرا در هفته گرامیداشت مقام معلم خبر داد‌.