رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

۹۳۹ نفر در ۴۷ روستای شهرستان بویین‌زهرا از خدمات رایگان کلینیک دندانپزشکی سیار بهره مند شده اند


27 فروردين, 1397 - 11:28 -- فرمانداری بوئین...
فرماندار بوئین زهرا

۹۳۹ نفر در ۴۷ روستای شهرستان بویین‌زهرا از خدمات رایگان کلینیک دندانپزشکی سیار بهره مند شده اند

نخستین جلسه شورای سلامت شهرستان بویین‌زهرا در سال جدید به ریاست فرماندار شهرستان با حضور بخشداران بخش‌های تابعه، مدیران و کارشناسان ادارات مربوطه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا ،

رحمانی فرماندار و رییس شورای سلامت شهرستان بویین‌زهرا در ابتدای این جلسه به موضوع اهمیت سلامت و رعایت بهداشت در بازارهای روز به ویژه دوشنبه بازار شهر بویین‌زهرا پرداخته و گفت: ساماندهی این اماکن به نحو مطلوب در دستور کار قرار دارد، مسئولان‌ مربوطه بایستی در اسرع وقت نسبت به این مهم اقدام نمایند و شورای تامین شهرستان نیز از تصمیمات اتخاد شده حمایت خواهد کرد.

رییس شورای تامین شهرستان همچنین به استفاده کشاورزان از پوشش های نایلونی برای زراعت اشاره نموده و گفت: برابر مصوبه شورای پسماند، از ابتدای سال ۱۳۹۷ کشت زیر نایلونی در شهرستان بویین‌زهرا ممنوع بوده و بخشداری ها، جهاد کشاورزی و محیط زیست در خصوص مقابله با این پدیده شوم مسئول هستند.

رحمانی در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به خدمات ارائه شده در حوزه سلامت و بهداشت شهرستان، مراجعه و بهره‌مندی ۹۳۹ نفر در ۴۷ روستای شهرستان از خدمات رایگان کلینیک سیار دندانپزشکی را نشان از توجه ویژه دولت تدبیر و امید به وضعیت سلامت و بهداشت جامعه دانست.