رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

آموزش و پرورش در تمام تحولات مثبت کشور نقش آفرینی داشته و مطمئنا این روند ادامه‌دار خواهد بود


19 ارديبهشت, 1397 - 12:41 -- فرمانداری بوئین...
فرماندار بوئین زهرا

آموزش و پرورش در تمام تحولات مثبت کشور نقش آفرینی داشته و مطمئنا این روند ادامه‌دار خواهد بود

فرماندار بویین زهرا که به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم در اداره آموزش و پرورش شهرستان حضور یافته بود با کارکنان و پرسنل این اداره دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا ،

رحمانی در جمع کارکنان این اداره ضمن تمجید از صمیمیت حاکم در مجموعه آموزش و پرورش و تبریک ایام گرامیداشت مقام معلم، از اقدامات صورت گرفته در راستای ارتقاء فرهنگ شهرستان تقدیر و تشکر نمود.

وی در ادامه با اشاره به نقش تعیین کننده آموزش و پرورش در جامعه اظهار داشت: آموزش و پرورش در تمامی تحولات مثبت کشور نقش آفرینی داشته و مطمننا این روند ادامه دار خواهد بود و امروز به جرات میتوان گفت تمام زیرساخت های مهم در حوزه های مختلف، نشات گرفته از اقدامات مثبت جامعه فرهنگی و آموزشی کشور میباشد.

رییس شورای آموزش و پروش شهرستان در ادامه به دلایل رشد و توسعه کشور‌های در حال توسعه جهان به خصوص کشور عزیز ایران پرداخت و گفت: هر کشوری توجه وی‍ژه ای به آموزش و پرورش داشته شاهد رشد و توسعه روزافزون بوده که کشور عزیزمان نیز در این مسیر قدم های بلندی برداشته است.

فرماندار در بخش پایانی سخنان خود به جایگاه معلمی و آموزش و پروش اشاره نمود و گفت: فرهنگیان در حال نیل به جایگاه واقعی خود در جامعه هستند، مشارکت ۵۰ درصدی خیرین شهرستان در امر مدرسه سازی و توسعه مراکز آموزشی تحت نظر این مجموعه، یکی از نشانه های اعتماد عمومی و جایگاه رفیع قشر فرهنگی در جامعه میباشد.

گفتنی است در انتهای این‌ مراسم از زحمات بی دریغ مدیریت آموزش و پرورش شهرستان، دو نفر از پرسنل این اداره و معلم بازنشسته نمونه تجلیل شد‌.