رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مشکلات فرهنگی و اجتماعی جامعه به شکل آنی و بدون برنامه و راهکار قابل حل نیست


19 ارديبهشت, 1397 - 14:57 -- فرمانداری بوئین...
فرماندار بوئین زهرا

مشکلات فرهنگی و اجتماعی جامعه به شکل آنی و بدون برنامه و راهکار قابل حل نیست

در راستای اتخاذ راهکارهای مناسب جهت حل مشکلات و چالش های فراروی جوانان، "اتاق فکر جوانان" شهرستان بویین‌ زهرا افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا ،

رحمانی فرماندار شهرستان در حاشیه این مراسم گفت: گره بسیاری از مسائل و مشکلات جوانان بدست  همین قشر از جامعه باز می شود و در این راستا، افتتاح و فعالیت اتاق فکر جوانان شهرستان از ماهها قبل در دستور کار قرار گرفته بود.

وی افزود: مشکلات فرهنگی و اجتماعی جامعه به شکل آنی و بدون برنامه و راهکار قابل حل نیست، بر همین اساس "تحقیق و پژوهش"، مناسب ترین شیوه برای حل مشکلات حوزه فرهنگی و اجتماعی جامعه است که عمده فعالیت اتاق فکر جوانان شهرستان نیز در همین راستا خواهد بود.

گفتنی است در این برنامه احکام آقایان علی طاهری کارشناس اداره ورزش‌ و جوانان، مجتبی جهانبخش از حوزه فرمانداری، حسین محمدخانی و علی قنبرزاده از حوزه اجتماعی و سرکار خانم زینب زمانی از حوزه بانوان به عنوان هیات موسس "اتاق فکر جوانان" توسط فرماندار شهرستان ابلاغ شد‌.

اتاق فکر جوانان شهرستان شامل ۱۷ عضو اصلی میباشد که مشاور امور جوانان فرماندار و اعضای هیات موسس  به عنوان نفرات ثابت و ۱۱ عضو دیگر از طریق انتخابات وارد شورا خواهند شد.

وظیفه برگزاری انتخابات  در مدت زمان مشخصی بعد از افتتاح بر عهده هیات موسس میباشد.