رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

طی حکمی از سوی علی رحمانی فرماندار شهرستان بویین‌زهرا، محمدحسن صفی‌قلی به عنوان مشاور "فرماندار در امور جوانان" منصوب شد


20 ارديبهشت, 1397 - 09:32 -- فرمانداری بوئین...
فرماندار بوئین زهرا

طی حکمی از سوی علی رحمانی فرماندار شهرستان بویین‌زهرا، محمدحسن صفی‌قلی به عنوان مشاور "فرماندار در امور جوانان" منصوب شد

طی حکمی از سوی علی رحمانی فرماندار شهرستان بویین‌زهرا، محمدحسن صفی‌قلی به عنوان مشاور "فرماندار در امور جوانان" منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا ،

در متن این حکم آمده است:

جناب آقای محمدحسن صفی قلی               

با توجه به مراتب تعهد، سوابق و تجارب ارزنده جنابعالی ، به موجب این ابلاغ  به عنوان "مشاور فرماندار در امورجوانان" منصوب می‌گردید. مطلوب است با ایجاد تعامل مثبت و سازنده با جوانان، استفاده از استعدادهای علمی و فرهنگی، ظرفیت  نخبگان بومی و فراهم نمودن اتاق فکر متشکل از جوانان فرهیخته شهرستان، ضمن بازشناسی توانمندی های جوانان عزیز این خطه  با همفکری، هم افزایی و حضور متمرکز جنابعالی در این مسئولیت گامی بلند در راستای امور جوانان شهرستان برداریم.

امید است ظل توجهات حضرت ولیعصر (عج) با یاد و نام حضرت امام خمینی (ره)، تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت اله العظمی خامنه ای(حفظ اله تعالی) در راه اعتلای آرمانهای مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران و اجرای سیاستهای دولت تدبیر و امید جناب آقای دکتر حسن روحانی ریاست محترم جمهوری در امور جوانان، موفق و مؤید باشید.

 

علی رحمانی

فرماندار شهرستان بوئین زهرا