رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

آموزش تخصصی مهارت‌های عَملی، از ملزومات موفقیّت در تولید محصولات کشاورزی است


25 ارديبهشت, 1397 - 14:00 -- فرمانداری بوئین...
فرماندار بوئین زهرا

آموزش تخصصی مهارت‌های عَملی، از ملزومات موفقیّت در تولید محصولات کشاورزی است

دومین جلسه شورای آموزش‌و‌پرورش شهرستان به ریاست فرماندار بویین‌زهرا با حضور بخشدار رامند، مدیریت آموزش و پرورش و سایر اعضای این شورا در هنرستان کشاورزی خیارج با محوریت بررسی و رفع مشکلات این مرکز آموزشی برگزار شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا

دکتر رحمانی فرماندار شهرستان در این جلسه با تاکید بر اینکه آموزش تخصصی مهارت‌های عَملی، از ملزومات موفقیّت در تولید کشاورزی است، گفت: در خصوص بازسازی گلخانه آموزشی هنرستان شهدا خیارج برنامه داریم تا بتوانیم به صورت عملی هنرجویان و کشاورزان منطقه را با سبک های جدید کشاورزی آشنا کنیم.

وی در ادامه با اشاره به تصمیمات اتخاذ شده در خصوص آب مورد نیاز این مرکز آموزشی اظهار امیدواری کرد با اجرایی شدن مصوبات جدید، هنرستان کشاورزی شهدای خیارج به مرکزی دانش بنیان و محل تولید سرمایه تبدیل شود.

رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان در بخش دیگری از سخنان خود به مسئله مدارس تخریبی شهرستان پرداخت و اظهار داشت: رسیدگی به وضعیت و بازسازی مدارس تخریبی شهرستان بر اساس اولویت‌بندی و بودجه های تخصیصی در حال انجام است‌.

فرماندار همچنین مسئولان آموزشی را به استفاده از ظرفیت اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان جهت راه‌اندازی کتابخانه های مشارکتی در مدارس توصیه نمود.