رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

رفع مشکل آب شرب روستای فتح‌آباد علاوه بر اهتمام ویژه مسئولان، همدلی و همراهی اهالی روستا را میطلبد


9 خرداد, 1397 - 08:49 -- فرمانداری بوئین...
فرماندار بوئین زهرا

رفع مشکل آب شرب روستای فتح‌آباد علاوه بر اهتمام ویژه مسئولان، همدلی و همراهی اهالی روستا را میطلبد

امام‌جمعه محترم بویین‌زهرا، فرماندار شهرستان، بخشدار مرکزی و رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) در جمع روزه داران و نمازگزاران روستای فتح آباد حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا ،

رحمانی فرماندار بویین‌زهرا در جمع اهالی این‌ روستا با اشاره به مطالبات جوانان در خصوص مسائل ورزشی گفت: با همت شما جوانان در تشکیل شورای ورزشی و حمایت مسئولان امر، "خانه ورزش" روستای فتح آباد راه‌اندازی و شروع به کار خواهد کرد که میتواند بخشی از دغدغه ها در این حوزه را مرتفع نماید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به مسئله آب شرب روستا پرداخت و اظهار داشت: تمهیدات لازم جهت رفع مشکل آب شرب روستا اندیشیده شده است، اما با توجه به وجود برخی اختلافات داخلی، رفع این مشکل علاوه بر اهتمام ویژه مسئولان، همراهی و همدلی اهالی را میطلبد.

این مقام‌ مسئول در بخش پایانی سخنان خود و در راستای رفع مشکل اشتغال جوانان و برچیدن موانع پیش روی تولید کنندگان، از پیگیری جدی تبدیل "منطقه صنعتی چرم‌سازی" به شهرک صنعتی خبر داد.

گفتنی است پیش از سخنان فرماندار، حجت الاسلام‌ زرینه امام‌ جمعه محترم شهر بویین‌زهرا نیز به ایراد سخنرانی پرداخته بودند و در انتهای مراسم با اهدای لوح از زحمات چندین ساله حجت الاسلام‌ میرزایی امام جماعت مسجد این روستا تجلیل به عمل آمد.‌