رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

بسیج یعنی مردم ، بسیج یعنی تداوم انقلاب


13 خرداد, 1397 - 14:23 -- فرمانداری بوئین...
بخشداری شال

بسیج یعنی مردم ، بسیج یعنی تداوم انقلاب

مراسم تودیع ومعارفه فرماندهی حوزه مقاومت بسیج بخش شال با حضور حجت الاسلام موسوی شالی امام جمعه محترم شال ، آقاعلی بخشدار ، جناب سرهنگ ملک محمدی فرمانده ناحیه سپاه امام حسین (ع) شهرستان بوئین زهرا، مهندس خلج شهردار شال ، روسای ادارات ، اعضای شورای اسلامی شهر شال ، بسیجیان و خانواده های محترم ومعظم شهداء ، در کانون شهید رجایی برگزارگردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا ،

آقاعلی بخشدار شال در این مراسم بیان نمودند ، بسیج یک حرکت اجتماعی است که درهر جامعه ای با توجه به فرهنگ آن جامعه در شرایط خاص بوجود می آید و سابقه آن به صدر اسلام و درزمان حمله کفار علیه مسلمانان که منجر به جمع شدن مردم در مسجد گردید ، باز می گردد .

ایشان اظهار داشتند ، این شجره طیبه از آثار ماندگار رهبر کبیر انقلاب اسلامی (ره) می باشد وبنا به فرموده حضرت امام خمینی(ره) قضیه بسیج همان مساله ای است که در صدر اسلام بود .

بخشدار شال تشکیل بسیج را در دو مرحله خواندند ، یکی بعد از انقلاب که بیشترشاهد حرکت های فرهنگی و در راستای حفظ و تداوم دستاوردهای انقلاب بود و دیگری درجریان جنگ و رشادتهای رزمندگان در دفاع از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ظهوریافت .

آقاعلی در ادامه حفظ وحدت و همدلی در جریان عبور از این پیچ تاریخی نظام را برای همه ارگانهای دولتی وانقلابی مهم برشمردند .

در پایان ضمن تقدیر از جناب سرهنگ درزی رامندی ، جناب سروان نوروزی به عنوان فرمانده جدید حوزه مقاومت بسیج بخش شال منصوب شدند.