رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

تجلیل از مقام امام خمینی (ره) تمجید از منزلت و جایگاه انقلاب تابناک اسلامی است


13 خرداد, 1397 - 19:31 -- فرمانداری بوئین...
فرماندار بوئین زهرا

تجلیل از مقام امام خمینی (ره) تمجید از منزلت و جایگاه انقلاب تابناک اسلامی است

مراسم‌ سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) و یادبود شهدای قیام ‌۱۵ خرداد با حضور امام جمعه، فرماندار شهرستان، بخشدار مرکزی، جمعی از مسئولان و آحاد مردم در مسجد جامع بویین‌زهرا برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا ،

فرماندار بویین‌زهرا در حاشیه این مراسم اتحاد و همدلی را رمز ماندگاری انقلاب دانست و گفت: تجلیل از مقام امام خمینی (ره) تمجید ازمنزلت و جایگاه انقلاب تابناک اسلامی است که امروز در سراسر جهان می درخشد.

رحمانی تصریح کرد: نسلی که امام راحل و همچنین شرایط قبل از پیروزی انقلاب را درک کرده اند باید با تمام توان با حرکت در مسیر انقلاب برای تضمین و بقای آن تلاش نمایند.

وی افزود: نگاه به ارزشها و حفظ مکانت دین هیچ منافاتی با آزادی های مصرح در قانون و دفاع از حقوق مردم در تمام بخشها ندارد و اینها همه باید توامان با هم پیش رفته و انقلاب را تضمین کنند.

فرماندار همچنین با اشاره به اینکه  خرداد ماه مملو از حوادث تلخ و شیرین در تاریخ پر فراز و نشیب نهضت اسلامی است، اظهار کرد: در 15 خرداد اولین جرقه های نهضت انقلاب اسلامی شعله ور شد و مردم بزرگ ایران اسلامی تحت رهبری امام راحل انقلاب را آغاز کردند و در ۲۲ بهمن ۵۷ شجره طیبه جمهوری اسلامی که محصول انقلاب تابناک اسلامی بود به ثمر نشست.

رحمانی گفت: در یکصد سال گذشته نهضت های بسیاری برای نجات مردم بر پا شد اما، تنها انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) و بر مبنای اصول دینی توانست رشته های استبداد را در داخل قطع و با حفظ استقلال و آوردن عزت به ایران سربلند تمام رشته های وابستگی به خارج و استثمار را از کشور ریشه کن کند.