رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

آرمان ملت ایران و همه ملت های آزادیخواه جهان، نابودی رژیم صهیونیستی میباشد


19 خرداد, 1397 - 13:50 -- فرمانداری بوئین...
فرماندار بوئین زهرا

آرمان ملت ایران و همه ملت های آزادیخواه جهان، نابودی رژیم صهیونیستی میباشد

همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور پرشور مردم ولایی و روزه دار شهرستان بویین‌زهرا در همه شهرهای این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا ،

مردم روزه‌دار و ولایتمدار بویین‌زهرا بار دیگر در روز جهانی قدس به عنوان یادگار ارزشمند رهبر کبیر انقلاب اسلامی با لبیک به ندای تاریخی امام(ره)، همصدا با ملت مظلوم فلسطین و تمام آزادی‌خواهان جهان، انسانیت و دفاع از مظلوم و عدالت‌خواهی را فریاد زده و بر تداوم مبارزه با استکبار جهانی تاکید کردند.

علی رحمانی فرماندار شهرستان بویین‌زهرا در حاشیه این راهپیمایی با بیان اینکه آرمان ملت ایران و همه ملت های آزادیخواه جهان، نابودی رژیم صهیونیستی میباشد گفت: ملت ما در همه عرصه‌ها ثابت کرده که از مردم فلسطین حمایت می‌کند و این رویه تا نابوری کامل رژیم کودک کش، جنایتکار و غاصب صهیونیستی ادامه خواهد داشت‌.

فرماندار شهرستان بویین‌زهرا همچنین با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس، این حضور را ناشی از وحدت و همدلی ملت ایران در برابر بدخواهان نظام اسلامی دانست و افزود: مردم مظلوم فلسطین با توکل بر خداوند متعال خواهند توانست بر دشمن صهیونیسم پیروز شوند و امت اسلامی جشن پیروزی بر اسرائیل غاصب را در آینده ای نزدیک برگزار خواهد کرد.