رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

با حفظ شعائر دینی باید در مقابل هجمه های فرهنگی و دینی دشمنان ایستادگی کرد


24 تير, 1397 - 11:45 -- فرمانداری بوئین...
بخشداری رامند

با حفظ شعائر دینی باید در مقابل هجمه های فرهنگی و دینی دشمنان ایستادگی کرد

جلسه هماهنگی مراسم تجلیل از امامزادگان و استقبال از خدام امام رضا(ع) با حضور نماینده آستان قدس رضوی شهرستان بوئین زهرا در بخشداری رامند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا ،

بخشدار رامند در این جلسه بیان داشت: دشمنان اسلام با دستیازی به برخی جریان های انحرافی و ترویج خرافات، سعی در به حاشیه راندن اعتقادات دینی ما دارند که وظیفه ما را سنگین تر میکنند و ما باید با هوشیاری و حفظ شعائر دینی در مقابل هجمه های فرهنگی و دینی دشمنان ایستادگی کنیم.

انصاری با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند؛ امامزادگان قطب های فرهنگی کشور هستند ادامه داد: یکی از جنبه های وجود با برکت امامزاده ها که مغفول مانده است، جنبه جاذبه گردشگری و توریستی آستان های امامزادگان است که می توانند به عنوان قطب های جذب گردشگر دارای کارکرد اقتصادی برای روستاها و شهرها باشند و بحمداله شهر دانسفهان با دارا بودن امامزاده منورخاتون (س) به عنوان امامزاده شاخص شهرستان توان بالقوه ای در این زمینه دارد که باید بیش از گذشته بدان توجه شود.

بخشدار رامند در پایان با اشاره به ولادت حضرت معصومه (س) و تبریک روز دختر بیان داشت: خانواده باید با هوشیاری در مقابل تهاجم فرهنگی دشمنان اسلام و انقلاب دخترانی در راستای نگاه خاص اسلام و درشان شیعه تربیت کنند تا بتوان مکرهای دشمن را خنثی نمود.