رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

وفاق وهمدلی راهگشای بسیاری از مشکلات خواهد بود


4 مرداد, 1397 - 11:03 -- فرمانداری بوئین...
فرماندار بوئین زهرا

وفاق وهمدلی راهگشای بسیاری از مشکلات خواهد بود

نشست صمیمی حجت الاسلام علیخانی نماینده ادوار مجلس ،رحمانی فرماندار شهرستان بوئین زهرا وانصاری بخشدار رامند با دهیاران بخش رامند برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا ،

در این جلسه که به منظور بررسی مسائل ومشکلات روستاهای بخش رامند وهمچنین تجلیل از زحمات وتلاشهای دهیاران روستاهای بخش رامند در بخشداری  برگزار گردید، حجه الاسلام علیخانی ضمن تشکر از خدمات دهیاران در خدمت رسانی به مردم گفت:دولت تدبیرومید آقای دکتر روحانی خدمات ارزشمندی را در روستاهای کشور داشته است به ویژه در برخی از حوزه ها از جمله گازرسانی واعطای تسهیلات اشتغال زایی کارنامه درخشانی دارد.

وی با تاکید بر ایستادگی ملت ایران در همه دوران 40ساله انقلاب اسلامی تصریح کرد امروز کشور در شرایط خاصی از نظر سیاسی واقتصادی قرار دارد لذا همانطور که رئیس جمهور محترم بیان داشتند باید با وحدت وهمدلی وانسجام هرچه بیشتر در مقابل توطئه های دشمن با تمام قوا بایستیم.

در این نشست آقای رحمانی فرماندارمحترم شهرستان نیز بیان داشت بخش رامند از جمله بخش های فعال در عرصه های مختلف عمرانی در شهرستان است که با تلاش مسئولین، این بخش افق روشنی در بین درپیش رو دارد و وفاق وهمدلی راهگشای بسیاری از مشکلات خواهد بود.