رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

پیام مشترک نماینده‌ ولی فقیه در استان و استاندار قزوین به مناسبت 13 آبان


12 آبان, 1398 - 21:38 -- روابط عمومی ۲

پیام مشترک نماینده‌ ولی فقیه در استان و استاندار قزوین به مناسبت 13 آبان

آیت الله عابدینی نماینده ولی‌فقیه در استان و جمالی پور استاندار قزوین، به مناسبت ۱۳ آبان، سالروز مبارزه‌ با استکبار جهانی، پیام مشترک صادر کردند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

‍ 
در این بیانیه آمده است: 
بسم الله الرحمن الرحیم
اَلَّذِینَ ءَامَنُواْ یُقَاتِلُونَ فیِ سَبِیلِ اللَّهِ وَ الَّذِینَ کَفَرُواْ یُقَاتِلُونَ فیِ سَبِیلِ الطَّاغُوتِ فَقَاتِلُواْ أَوْلِیَاء الشَّیْطَانِ إِنَّ کَیْدَ الشَّیْطَانِ کَانَ ضَعِیفًا» «کسانی که ایمان دارند، در راه خدا پیکار می کنند و آنها که کافرند، در راه طاغوت؛ پس شما با یاران شیطان پیکار کنید؛ زیرا نقشه شیطان، ضعیف است.» (نساء- 76)
13 آبان ماه صف آرایی جبهه حق و عدل در تقابل با جبهه استکبار و سلطه، در چند مناسبت تاریخی مختلف است. ایامی که در آن به وضوح پیروزی جبهه حق بر باطل برای نسل های امروز و فردا نمایان گر است. 
علی رغم آنکه استکبار جهانی تمام توان خویش را علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران به کار گرفته، این فشار حداکثری در بلند مدت به نفع ایران تمام شده چنان که اکنون جمهوری اسلامی ایران به عنوان قدرتی برتر در منطقه و با حضوری تاثیرگذار در عرصه جهانی شناخته می شود و از آن سو، هر روز خبرهایی از شکسته شدن قدرت ساختگی آمریکای شرور، رژیم صهیونیستی، انگلیس خبیث و دیگر همپیمانانشان شنیده می شود. همان طور که رهبر معظم انقلاب نتیجه تلاش بیشتر دشمن علیه ملت ایران را شکست بیشتر آن ها دانستند.
امسال نیز در روز 13 آبان که میعادگاه ظلم‌ستیزی و دادخواهی علیه استکبارجهانی است امیدوارتر از سال های گذشته در تجمعی که در ساعت 9:30 صبح در خیابان شهدا به همین مناسبت برگزار می شود، گرد هم آمده و از تمام اقشار مردم، به ویژه دانشجویان و دانش‌آموزانی که این ایـام منتسب به آنهاست جهت حضور پرشور و با صلابت دعوت به عمل می‌‌آوریم.

عبدالکریم عابدینی
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین

هدایت‌الله جمالی‌پور 
استاندار قزوین