رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

مدیران استان قزوین برای رفع موانع پیش روی بخش خصوصی تلاش کنند


14 آبان, 1398 - 01:15 -- روابط عمومی ۲
جهانگیری در دیدار با استاندار و نمایندگان مردم استان قزوین در مجلس شورای اسلامی:

مدیران استان قزوین برای رفع موانع پیش روی بخش خصوصی تلاش کنند

معاون اول رئیس جمهوری با بیان این که استان قزوین از ظرفیت‌های لازم برای توسعه و پیشرفت برخوردار است، تاکید کرد: مدیران استان قزوین برای رفع موانع پیش روی بخش خصوصی تلاش کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری ،

استاندار و نمایندگان مردم استان قزوین درمجلس شورای اسلامی بعدازظهر روز دوشنبه ۹۸/۸/۱۳ با هدف بررسی و رفع برخی  مسائل و مشکلات استان با معاون اول رئیس جمهور دیدار و گفتگو کردند.
 دراین دیدار دکتر جهانگیری با اشاره به ظرفیت‌های گسترده استان قزوین در بخش صنعت و کشاورزی گفت: استان قزوین با برخورداری از نیروی انسانی کارآمد و تحصیلکرده، همه ویژگی‌های لازم را برای توسعه و پیشرفت دارد.

معاون اول رئیس جمهوری افزود: استان قزوین با اتکاء به ظرفیت و توانمندی ها و برخی تدابیر مدیریتی قادر است بدون اتکاء به مدیریت ملی، مشکلات را حل و فصل کرده و روند توسعه را طی کند.

وی کمبود منابع آب و مشکل آب شرب در برخی مناطق استان قزوین را از جمله مسائل این استان برشمرد و از استاندار قزوین خواست با تمرکز ویژه روی حل مساله کمبود آب و اجرای طرح های آبرسانی، به مطالبه مردم در این بخش پاسخ دهد.
جهانگیری با اشاره به بخش خصوصی قدرتمند فعال در استان قزوین، از استاندار و سایر مدیران استان خواست تا ضمن حمایت از آنان، بسترهای لازم را برای جذب سرمایه گذار به استان فراهم کرده و موانع را از پیش روی بخش خصوصی و فعالان اقتصادی استان بردارند.

جهانگیری خاطرنشان کرد : برای سرعت بخشیدن به توسعه استان قزوین دولت آقای جمالی پور را که نیروی جوان، باانگیزه و باتجربه، متخصص و دارای روابط عمومی بالایی هستند را به عنوان استاندار قزوین انتخاب کرد، تا با استفاده از تجارب مفید خود و بسیج همه ی ظرفیت ها به ویژه ظرفیت های بخش خصوصی به توسعه استان قزوین شتاب ببخشد و موانع موجود را با تدبیر رفع کند.
در این جلسه هدایت الله جمالی پور؛ استاندار قزوین ضمن تشکر از اعتماد دولت به ایشان، گزارشی از وضعیت استان در بخش های مختلف ارائه کرد و به تشریح مهمترین مسائل و تنگناها و ظرفیت های استان درحوزه های صنعتی، گردشگری،کشاورزی و عمرانی پرداخت.

دراین نشست که معاون رئیس جمهوری در امورمجلس نیزحضورداشت،نمایندگان مردم استان قزوین در مجلس شورای اسلامی دغدغه ها و مشکلات استان را مطرح کردند و خواستار توجه ویژه دولت برای حل مسائل و چالش های پیش روی استان شدند.

مشکل تامین آب شرب و کشاورزی در برخی مناطق استان قزوین، فرسودگی برخی مراکز درمانی و بیمارستان‌های استان، ضرورت رفع نقاط حادثه‌خیز و اهتمام به مسائل شهرک های صنعتی از جمله دغدغه‌های نمایندگان استان قزوین بود،که در این جلسه مطرح شد.