رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان بوئین‌زهرا


18 دى, 1398 - 08:13 -- فرمانداری بوئین...

جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان بوئین‌زهرا

جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان بوئین‌زهرا به ریاست رحمانی فرماندار بوئین‌زهرا و به‌ منظور رفع مشکلات واحدهای تولیدی و با هدف افزایش رونق تولید برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا ،

در ابتدای جلسه رحمانی فرماندار بویین‌زهرا ضمن تسلیت و تبریک شهادت سردار رشید اسلام سپهبدشهیدحاج قاسم سلیمانی گفت: تمامی مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان موظفند در راستای رونق تولید به مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید عمل کنند.

رحمانی با بیان اینکه تمامی مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید باید بدون تغییر اجرایی گردد افزود: پیگیری و اجرای مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ضرورت دارد لذا مدیران دستگاه های اجرایی باید در کمترین زمان ممکن به درخواست مدیران واحد های تولیدی رسیدگی نمایند.

فرماندار بوئین‌زهرا وجود واحدهای تولیدی به واسطه تولیدات خاص آنها که باعث کاهش وابستگی به واردات و ایجاد اشتغال در شهرستان می شود را مایه افتخار دانست و حمایت از آنها را وظیفه همه مسئولان و مدیران برشمرد.

رحمانی در ادامه این جلسه تاکید کرد: باید از تمامی ظرفیت‌های ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای ایجاد بهبود و گره‌گشایی در راستای مشکلات واحدهای تولیدی قدم برداریم.

گفتنی است در این جلسه به مشکلات چندین واحد تولیدی در حوزه های آب، برق، گاز، سوخت، بیمه تامین اجتماعی، بدهی معوق بانکی، بدهی به امور مالیاتی، مشکلات زیست محیطی و ... رسیدگی شد و تصمیمات لازم جهت رفع این مشکلات اتخاذ شد.