رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

چهل و هشتمین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان بوئین‌زهرا


26 دى, 1398 - 15:38 -- فرمانداری بوئین...

چهل و هشتمین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان بوئین‌زهرا

چهل و هشتمین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان بوئین‌زهرا به ریاست رحمانی فرماندار بوئین‌زهرا و با حضور اعضا در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا ،

رحمانی فرماندار و رییس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان در این جلسه گفت: ایجاد برنامه های متنوع و آشنا نمودن بیشتر دانش آموزان با محیط کتابخانه های شهرستان و استفاده از فضاهای کتابخانه ها میتواند باعث ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در جامعه شود.

ایشان در ادامه افزود: یکی دیگر از مسائل مربوط به افزایش فرهنگ کتاب و کتابخوانی، افزودن تعداد کتابخانه های مشارکتی در روستاهای شهرستان میباشد که این اتفاق امکان استفاده بیشتر از فضاهای کتابخانه‌ای برای مردم شهرستان در مناطق مختلف را فراهم میکند.

 

رحمانی فرماندار بوئین‌زهرا تاکید کرد: واگذاری کتابخانه شهرک مدرس توسط اداره تبلیغات اسلامی به انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان در راستای ایجاد کتابخانه نهادی در شهرک مدرس، و امضای تفاهم نامه میان این دو نهاد تصمیماتی اتخاذ شده است و باید با جدیت بیشتری پیگیری شود.

 

وی درخصوص کتابخانه های شهر بوئین‌زهرا و سگزآباد نیز خواستار سرعت بخشی عملیات عمرانی با جدیت و پیگیری بیشتر تا به بهره برداری رسیدن این پروژه ها شد.