رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

ششمین جلسه "ستاد پیشگیری و مقابله‌ با ویروس‌ کرونای شهرستان بوئین‌زهرا"


5 فروردين, 1399 - 10:38 -- فرمانداری بوئین...

ششمین جلسه "ستاد پیشگیری و مقابله‌ با ویروس‌ کرونای شهرستان بوئین‌زهرا"

 ششمین جلسه "ستاد پیشگیری و مقابله‌ با ویروس‌ کرونای شهرستان بوئین‌زهرا" به ریاست رحمانی فرماندار بوئین‌زهرا و باحضور صمدی دادستان شهرستان، اعضای شورای تامین، مدیریت شبکه بهداشت‌ودرمان شهرستان و اعضای این شورا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بوئین زهرا ،

علی رحمانی فرماندار شهرستان بوئین‌زهرا در این جلسه با بیان اینکه امشب ۲ مقوله مهم در سطح شهرستان داریم که یکی از آنها ویروس کرونا و دیگری شب چهارشنبه آخر سال است افزود: به دلیل حساسیت بالا و وجود خطر کلیه نیروهای آتش نشانی در شهرها و روستاها و شهرکهای صنعتی ، اورژانس و... شهرستان در حالت آماده باش ویژه باشند.

ایشان در ادامه با بیان اینکه تمام حق و حقوق کارکنان و کارگران واحدهای تولیدی که با توجه به مصوبه استانی مبنی بر تعطیلی شرکتها و واحدهای تولیدی غیرضروری تا ۱۵ فروردین در سطح شهرستان تعطیل گردیده اند باید پرداخت شود تاکید کرد: مباحث مربوط به تعطیلی این واحدها نباید مبنی بر این باشد که حق و حقوق و مباحث بیمه ای کارکنان و کارگران در این واحدهای تولیدی رعایت نشود، بلکه باید با رعایت این مطلب و پرداخت حق و حقوق کارکنان و کارگران، آرامش خاطری برای این قشر زحمت کش ایجاد گردد.

فرماندار شهرستان بوئین‌زهرا در ادامه با اشاره به اینکه نانوایی‌های شهرستان بوئین‌زهرا به هیچ عنوان حق تعطیلی نخواهند داشت افزود: تمام نانوایی‌های شهرستان بوئین‌زهرا طبق روال و برنامه ریزی همیشگی و با رعایت کامل مسائل بهداشتی باید به کار خود ادامه بدهند و هیچ گونه تعطیلی در کار نباشد.

وی در پایان خاطر نشان کرد : تمام ادارات و دستگاه های شهرستان در ایام تعطیلات پیش رو و نوروز در حالت آماده باش کامل بوده و ضمن برقراری مستمر جلسات مربوط به ستاد پیشگیری از کرونا در شهرستان بوئین‌زهرا ، مصوبات این جلسات پیگیری شده و اقدامات لازم در خصوص مبارزه با کرونا و ایجاد آرامش و امنیت لازم برای شهروندان عزیز را با جدیت ادامه خواهند داد .