رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دوازدهمین جلسه "ستاد پیشگیری و مقابله‌ با ویروس‌ کرونای شهرستان بوئین‌زهرا"


31 فروردين, 1399 - 09:48 -- فرمانداری بوئین...

دوازدهمین جلسه "ستاد پیشگیری و مقابله‌ با ویروس‌ کرونای شهرستان بوئین‌زهرا"

دوازدهمین جلسه "ستاد پیشگیری و مقابله‌ با ویروس‌ کرونای شهرستان بوئین‌زهرا" به ریاست رحمانی فرماندار بوئین‌زهرا و باحضور صمدی دادستان شهرستان، اعضای شورای تامین، بخشداران، شهرداران، مدیریت شبکه بهداشت‌ودرمان و اعضای این ستاد در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا ،

علی رحمانی فرماندار شهرستان بوئین‌زهرا در دوازدهمین جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا شهرستان با تاکید بر اجرای دقیق و به صورت مساوات پروتکل‌های بهداشتی در سطح شهرستان افزود: پروتوکل‌های بهداشتی باید به صورت دقیق و در سطح کل شهرستان اجرا شود و اصناف و شبکه بهداشت موظف به نظارت بر این پروتکل‌ها میباشد.

ایشان در ادامه افزود: کلیه اصنافی که تحت پروتکل‌های بهداشتی مجاز به فعالیت هستند باید کدرهگیری خود را در ورودی مغازه الصاق نمایند، در غیر این صورت با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد‌.

 رحمانی در ادامه خاطر نشان کرد: اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی و کنترل مبادی ورودی شهرها در سطح شهرستان تا پایان فروردین ماه ادامه خواهد داشت و در این مدت بازرسین تیم نظارت بر حسن اجرای مصوبات ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا با جدیت بر اجرای این مصوبات نظارت میکنند.