رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

جلسه ستاد مقابله، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان بوئین زهرا


31 فروردين, 1399 - 09:58 -- فرمانداری بوئین...

جلسه ستاد مقابله، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان بوئین زهرا

جلسه ستاد مقابله، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان بوئین زهرا به ریاست رحمانی فرماندار شهرستان و با حضور اعضای این ستاد در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا ،

علی رحمانی فرماندار شهرستان بوئین‌زهرا دراین جلسه ضمن تبریک ۲۹ فروردین ماه"روز ارتش جمهوری اسلامی ایران" بیان داشت: با توجه به بارش‌های پیش بینی شده در روزهای آتی، کلیه نیروهای امدادی، نظامی، انتظامی و سایر دستگا‌ههای عضو ستاد مدیریت بحران شهرستان در حالت آماده باش کامل باشند.

رحمانی در ادامه خاطر نشان کرد: پیش بینی های لازم جهت کنترل سیلاب در شهرستان صورت گرفته و کلیه دستگاه‌ها باید آماده انجام امورات محوله در این ستاد باشند.

 وی افزود: دهیاران در روستاهای حاشیه رودخانه حاجی عرب باید ضمن لزوم آماده باش باید به صورت مستمر از رودخانه بازدید کرده و گزارشات را به ستاد مدیریت بحران شهرستان ارائه دهند.

 وی در پایان خاطر نشان کرد: شهرداری بوئین‌زهرا ضمن بازدید از رودخانه‌های حاشیه شهر بوئین‌زهرا در صورت لزوم اقدامات لازم به جهت تقویت دیواره رودخانه و همچنین احداث خاکریز دوم در پشت مسیل‌ها و رودخانه ها در مناطق حساس و بحرانی را سریعا انجام دهند