رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

جلسه بررسی مسائل و مشکلات منطقه چرم سازی فتح آباد شهرستان بوئین زهرا


21 ارديبهشت, 1399 - 11:55 -- فرمانداری بوئین...

جلسه بررسی مسائل و مشکلات منطقه چرم سازی فتح آباد شهرستان بوئین زهرا

جلسه بررسی مسائل و مشکلات منطقه چرم سازی فتح آباد واقع در بخش مرکزی شهرستان بوئین‌زهرا به ریاست دکتر قبادی معاون اقتصادی استاندار قزوین و با حضور فرماندار شهرستان بوئین زهرا، مدیر کل امنیتی استانداری، مدیران ادارات صمت، مسکن و شهرسازی، شرکت شهرک های صنعتی، محیط زیست و برخی نمایندگان و هیئت امنای واحدهای تولیدی این منطقه در محل استانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا ،

در این جلسه ابتدا نقطه نظرات و مسائل و مشکلات مختلف از طرف مسئولین دستگاه های اجرایی و واحدهای تولیدی مطرح شد.

رحمانی فرماندار شهرستان بوئین‌زهرا در این جلسه بیان داشت: در راستای حل مشکلات منطقه چرم سازی خواستار اصلاح نقشه و تعیین محدوده برای این منطقه و تبدیل شدن این منطقه به شهرک صنعتی می باشیم.

 ایشان در ادامه افزود: تعیین و تکلیف و ارائه خدمات گازرسانی به واحدهای جدید و همچنین حل مشکلات آب، مدیریت پسماند و مسائل زیست محیطی در این ناحیه از اولویت‌های ما بوده است  و قطعا با تبدیل این منطقه به شهرک صنعتی موجب رفع این مشکلات میگردد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: با توجه به وجود واحدهای صنعتی مختلف و متعدد در این منطقه خواستار استقرار واحد های آتش نشانی و دفاتر و واحدهای ارائه دهنده خدمات عمومی در این منطقه و رفع موضوعات آسفالت معابر اصلی و فرعی می باشیم که با اصلاح نقشه و تعیین محدوده این منطقه قطعا این مشکلات نیز مرتفع خواهد شد.

در نهایت دکتر قبادی معاون اقتصادی استاندار قزوین دستورات لازم در خصوص اصلاح نقشه و مهیا کردن مقدمات لازم جهت تاسیس شهرک صنعتی و دیگر مسائل مطروحه در این جلسه را صادر نمودند.