رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

دیدار امام جمعه معزز بوئین‌زهرا به همراه فرماندهی سپاه امام حسین (ع) ناحیه بوئین زهرا با فرماندار شهرستان بوئین زهرا


30 مهر, 1399 - 13:50 -- فرمانداری بوئین...

دیدار امام جمعه معزز بوئین‌زهرا به همراه فرماندهی سپاه امام حسین (ع) ناحیه بوئین زهرا با فرماندار شهرستان بوئین زهرا

حجت الاسلام و المسلمین رضوانی امام جمعه معزز بوئین زهرا به همراه سرهنگ مهرعلیا فرماندهی سپاه امام حسین(ع) ناحیه بوئین زهرا با مصطفی آقاعلی فرماندار شهرستان بوئین زهرا دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا ،

آقاعلی فرماندار بوئین زهرا با بیان اینکه باید از همه ظرفیتها در مسیر آبادانی و سازندگی شهرستان استفاده کنیم افزود: مردم شهرستان قطعا از نیروهای بومی که مسئولیت دارند انتظار بیشتری خواهند داشت و باید با تمام تلاش و پیگیری های لازم در جهت رفع مشکلات مردم فعالیت نمائیم.

فرماندار بوئین زهرا با اشاره به ضرورت رعایت عدالت و مساوات در تخصیص منابع و اعتبارات به همه نقاط شهرستان اعم از روستاها و شهرها، تحقق توسعه متوازن بویژه در روستاها را از اهداف مهم خود اعلام کرد و از همه نخبگان، دانشگاهیان و صاحب نظران بویژه علما و ائمه جمعه و جماعات شهرستان جهت ارائه نظرات و ایده های سازنده دعوت نمود.

امام جمعه بوئین زهرا نیز در این دیدار با تاکید بر ضرورت مشورت در اسلام، ظرفیت ائمه جمعه و جماعات شهرستان را به جهت حضور در بین مردم و انتقال مسائل و مشکلات آنها به مسئولین حائز اهمیت خواند و خواستار در اولویت قرار گرفتن رسیدگی به مشکلات مردم توسط مسئولین شد.