رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

فینال مسابقات فوتسال جام رمضان در شهرستان بوئین زهرا؛


4 ارديبهشت, 1402 - 11:20 -- فرمانداری بوئین...

فینال مسابقات فوتسال جام رمضان در شهرستان بوئین زهرا؛

باحضور فرماندار بوئین زهرا، مسابقات فینال فوتسال جام رمضان در شهرستان بوئین زهرا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری بوئین زهرا ،

مسابقه فینال رقابت‌های فوتسال جام رمضان شهرستان بوئین زهرا با حضور محمد ادیب رامندی فرماندار شهرستان بوئین زهرا، حجت الاسلام و المسلمین رضوانی امام جمعه معزز، روح الله عباسپور نماینده مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین، پیشکسوتان ورزشی و ورزشکاران و علاقه‌مندان به این رشته ورزشی در مجموعه ورزشی تختی شهر بوئین زهرا برگزار شد.

این دوره از رقابت‌ها که با حضور پرشور ورزش دوستان در ۲۷ شب در ماه مبارک رمضان برگزار شد، ۲۶ تیم در ۳ رده سنی (نونهالان، پیشکسوتان و آزاد) حضور داشتند که در مسابقه فینال رده سنی آزاد، تیم عقاب سراوجین موفق شد با نتیجه ۳ بر ۲ تیم پردازشگر بوئین زهرا را شکست و فاتح جام قهرمانی این دوره از مسابقات گردد.

همچنین تیم سگزآباد و تیم ۹ دی به ترتیب قهرمان این دوره از رقابت‌ها در رده‌های سنی پیشکسوتان و نونهالان شده و موفق به کسب کاپ و مقام قهرمانی این دوره از رقابت‌ها شدند.

گفتنی است این مسابقات هرساله و به همت هیئت فوتبال شهرستان بوئین زهرا و با همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان برگزار میگردد و در پایان مراسم امسال نیز از عوامل برگزاری این دوره از مسابقات و برخی از پیشکسوتان ورزشی نیز توسط مسئولین حاضر در سالن تجلیل به عمل آمد.